Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most így a vírus miatt mennyir...

Most így a vírus miatt mennyire érdemes bármit is rendelnem külföldről (főleg Kínából)?

Figyelt kérdés
Nem a betegség miatt kérdezem, hanem amiatt, hogy fertőzött területekről van-e esélyem egyáltalán arra, hogy feladják a csomagot, és hogy az el is ér hozzám. (Aliexpressről rendelnék pár dolgot, amiknek a zöme kínai termék.)

2020. márc. 25. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
December első felében rendeltem Indiából. Még nincs itt.
2020. márc. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt szomorúan hallom... Nálam is van még termék, amit januárban rendeltem, és nem érkezett meg egyelőre, de úgy gondoltam, az csak a szokásos késés (mert korábban, vírus nélkül is volt olyan, hogy hónapokat vártam valamire). Ezek szerint nagy valószínűséggel akadozik a szállítás.

Köszönöm a választ! Reméljük, hogy hamarosan meghozzák a csomagjainkat:)

2020. márc. 27. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam pl írt az eladó hogy a helyzetre való tekintettel stb késni fog a csomagom.

Én úgy vagyok vele, hogy rendelhetsz, de számíts a késésre. (szintén januári rendelés)

Illetve ha ali vagy ilyen oldal ne hagyd elúszni, mivel most mégnagyobb annak az esélye hogy "igen feladtuk csak késik" közbe meg fel se adták te meg jófej leszel és hiszel nekik.

2020. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!! Pont tegnap írt nekem is az egyik eladó, hogy úton van, de késni fog, és "please cancel the dispute" (mert már az estimated határidő is lejárt), remélem, nem járok úgy, mint amit felvázoltál, és ha késve is, de tényleg megérkeznek egyszer csak a csomagok - mert bizony közben megrendeltem azt is, ami miatt a kérdést kiírtam. :D Bár nem hatalmas tételekről van szó, de azért nyilván jó lenne, ha semmi nem veszne kárba.
2020. ápr. 12. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!