Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A lényegre térve melyik...

A lényegre térve melyik óvszer lenne a leg ideálisabb választás ha a lánynak szeretnék kedveskedni vagy is viszonozni a szenvedélyt és esetleg masszázsolaj, sikositó? Vagy valami praktika hogy tovább bírjam, erre elég kevés az esély úgy halottam .

Figyelt kérdés
Igazából bármit meg halgatok vagy tanácsot ,kinek mi váltbe.

2020. márc. 26. 01:47
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Hogy te mekkora idióta lehetsz.
2020. márc. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az lehet de,szerintem te se vagy valami IQ bajnok .

Evvel a hozzá szólásal nem engem minősitesz max magadat ,ennyierővel ne írj semmit . Köszi

2020. márc. 26. 17:44
 3/3 anonim válasza:
Ez lány függő :) vannak bordázott óvszerek, aminek a felületén ilyen kis kiálló részek vannak, amik a hüvely stimulálására vannak kitalálva, azonban van, akinek ez kellemetlen érzést nyújt sokkal inkább, mint élvezetet (pl nekem, de az egyik barátnőmmel beszéltünk erről, és ő oda van érte). Ha a lány kicsit nehezebben nedvesedik, tökéletes egy kis síkosító az ujjadra, mielőtt elkezdenéd ujjazni őt. A csikló izgatáshoz is jól tud jönni, mert ha szárazan simogatod a csuklóját, lehet, hogy túlérzékenység miatt nem nyújt neki akkora élvezetet, mint kicsit nedves, nyálas, síkosítós újjal. A masszázs olaj mindig jó ;) azzal egy hát masszázs ellazíthatja a lányt, és a cicik meg a popsi is sokkal izgatóbb látványt nyújt valakinek, ha fénylik kicsit az olajtól. A masszázsolajakkal vigyázzatok, mert valamelyik fajta foltot hagy, ami mosással is nehezen jön ki a textilből. De mint mondtam, minden lány más és más, próbáld kitapasztalni, hogy mit élvez a legjobban, de megkérdezni sem szégyen. Vagy ha nagyon bizonytalan vagy abban, hogy mi okoz neki örömöt, "játszatok" olyat, hogy amit mondotok egymásnak,azt kell csinálnia a másiknak (ez előtt nem árt letisztázni, hogy kinek mi fér bele a játékba). Arra pedig, hogy tovább bírsz opció az is, hogy mikor már nagyon közel jársz az orgazmushoz, orálozhatsz kicsit, vagy lassítotok a tempón, pózt váltotok. Remélem tudtam segíteni :) örömteli élményeket kívánok
2020. jún. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!