Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Mi történik, ha felhívom Magyarországról a 911-et?

Kérdések hasonló témákban: Magyarország, hívás, távolság

márc. 26. 08:50  Privát üzenet  

A válaszok
112-re átkapcsol, mivel az a lokális segélyhívó. Nem érdemes játszani vele.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 26. 08:51 Privát üzenet

Nem fog sikerülni, mert országhívóval együtt nem működik, csak helyi hívásban használható. Ez a 112-re is igaz.

Bűncselekmény, és azon kívül hitványság is ok nélkül hívni. Életek múlhatnak egy ilyen játékon.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 26. 09:33 Privát üzenet
Bizony nem játék... Tapasztalat. Még iskolások voltunk és az én telefonomról hívogattuk a 911-et. Mindenféle hülyeséget belemondtunk, de volt hogy csak felvették csendben voltunk és vigyorogtunk azon ahogy halózik a nő.. Aztán egyszer visszahívtak, azonnal kapcsoltam ki a telefont vettem ki a sim kártyát és még úgy is féltünk hogy bemérnek minket és elvisznek a suliból😂😂

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 26. 23:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Költöztető Magyarországról Libanonba?
Finnországba hogyan kell levelet küldeni Magyarországról? Hogyan kell címezni? Mennyi idő kb mire oda ér?
Kaptam egy üzenetet ismeretlen számról. Amikor felhívom vezetékesről azt a számot amiről érkezett az üzenet, akkor a saját telefonom csörög?
Hány nap alatt er egy level magyarorszagrol hollandiaba elsobbsegivel? Kedden adtak fel a levelet.
Ha magyarországról felhívom egy indonéz ismerősömet az enyém magyar telefon szám de az övé indonéz mennyibe kerül csak 8 másodperc?
Hogy tudok Creative Cloud diák csomagot vásárolni Magyarországról?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!