Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Valaki aki jó infóbol tudna segíteni?

Infóra az a feladatunk, hogy neveztünk meg a Follow The follow- Porszemből két kameramozgást, es hogy az hány perctől van.

Valaki segítsen legyszi, en neztem ezzel kapcsolatban videokat is, a klippet is vegignéztem de nem értem én ezt..

Kérdések hasonló témákban: videoklip, kamera, informatika, kameramozgás

márc. 26. 11:54  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Flow*

# 1/1Időpont márc. 29. 20:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az hogyan lehetséges, hogy valaki szóban kiemelkedően perfekt teljesítményt produkál, de matekból, infóból, fizikából minden éven pótvizsgázik?
Ha pszichológusnak tanulok és infoból teszek emeltszintű érettségit akkor kapok plusz pontot?
Igaz, hogy jövőre nehezebb lesz középszinten infóból az érettségi? A tanárom szrintem nem olyan nagy szám már képet beszúrni.
Ki írt ma rajtam kívül októberi érettségit infóból?
Az új jogszabály értelmébe még lehet Ősszel érettségizni infóból?
Idén lehet tesiböl előrehozott éretségit csinálni? vagy már csak nyelvből, és infóbol lehet?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!