Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Júliusig mindenképp kitart a szigor?

Gulyás szerint lehet, hogy akkor fog tetőzni a járvány, tehát akkor addig mindenképp kitart a mostani/erősebb szigorítás?

Persze, olvastam azt is, hogy teljes életmódváltás is lehet ebből, de most nézzük a pozitív oldalt.

Kérdések hasonló témákban: karantén, járvány, koronavírus

márc. 26. 12:27  Privát üzenet  

A válaszok
Bármi lehet.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 26. 12:29 Privát üzenet
Tavaszi nevű felhasználó válasza:

Nem.

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 26. 13:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A férjemtől kaptam Jácintot márc 8. -án, de én a szobába szeretném tartani és nem kiültetni, de már elvirágzott és sárgulnak a levelei, mit csináljak? Kiültetni nem szeretném,...
Véletlenul ugy tortent hogy egy napot áztak a noveny magjaim, nem szerettem volna oket elultetni, de mar mindenkepp el kell, ha nem akarom hogy karba vesszen? Vagy esetleg ha...
A casting után értesítenek mindenképp?
Tudtok olyan könyveket ami hasonló Alexa riley : A birtokló bukásához, mindent bele? A lényeg hogy olyan legyen benne a férfi aki csak magának akarja a lányt és mindenképp megszerzi stb.
Wifi router önmagában semmit nem ér? Mindenképp kell hozzá internet szolgáltató? Vagyis be kell vezettetni az internetet a házba?
Ha 19 évesen olyan munkahelyre jelentkezem, ahol követelmény, hogy legyen legalább 20-éves a munkavállaló, akkor mindenképp félrerakják az önéletrajzomat?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!