Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha levágatom nullással egészsé...

Ha levágatom nullással egészséges haj fog visszanőni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lány vagyok és most karantén idején úgysem megyek sehová, gondoltam levágom a hajam nullással,mert már nagyon el van töredezve. Teljesen új, egészséges haj fog visszanőni?

2020. márc. 26. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért ne nőne?
2020. márc. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt már a kérdés.
2020. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kerestem hasonló kérdést de nem találtam. Mennyi idő körülbelül mire egy normál hosszúságra megnő? És előfordulhat hogy pl váll felett megáll a növekedésben?
2020. márc. 26. 13:00
 4/9 anonim válasza:
Sosenőki.
2020. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy sokkal rosszabb lesz, vagy teljesen másképp nő ki.

Nem írom le még egyszer, keresd vissza.

2020. márc. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
68%
Na mostmár én is levágom.
2020. márc. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Nézd meg, milyen a tövénél, kb. olyanra számíthatsz. De rosszabb biztos nem lesz, mint most. Szerintem próbáld ki. Az is jó lesz benne, hogy egyszer láthatod magad haj nélkül, aztán pedig mindenféle frizurákkal, ahogy újra nő a hajad. Most milyen hosszú egyébként?
2020. márc. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1-1.5 cm-t nől havonta a haj. Mindenképen egészségesebb haj fog kinőni. Milyen hosszú most a hajad? Muszály ennyire drasztikusan levágni?
2020. márc. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs karantén.
2020. márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!