Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Tudtok bármiféle sorozatot mondani, esetleg PS4 játékot?

Tudtok sorozatot mondani, amit örömmel néztetek végig? Itt hasonlókra gondolok mint pl a Rick and Morty. Mivel most ez a távoktatás van, ezért én is csak akkor megyek ki, ha nagyon fontos, végig itthon vagyok. Tudnátok mondani jó sorozatot vagy PS4 játékot?

márc. 26. 13:03  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A stranger things hez hasonlo netflixes sorozatot tudtok mondani?
Valai tud jo oldalt mondani ahol lehet sorozatot nezni es nem virusos az oldal? Videan indavideonkivul. Magyarul neznem es angolul is angol felirattal
Valaki mond olyan Török sorozatot mondani ami két lány testvérről szól?
Most fejeztem be a The Fosters sorozatot. Annyira tetszett. Tudnátok hasonló sorozatokat mondani?
Tudtok hasonló sorozatot mondani?
Tudtok ehhez hasonló sorozatot mondani?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!