Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Csak nekem nehéz bevinni az életembe az új dolgokat?

elkezdtem futni, de nincs elég kitartásom, úgy terveztem, meg úgy lenne a jó ha minden második nap futnék, eleinte ment is de egyszerüen nem tudom tartani, már kimaradt 3 nap a futásból, mert nincs kedvem, mindig azt mondom hogy majd holnap.

ugyanigy vagyok az olvasással is, jó lenne mindennap olvasni, elterveztem hogy mindennap olvasok, eleinte ment is a dolog, de aztán abba hagytam. Sőt a könyvekkel is igy vagyok, elkezdek egy könyvet olvasni, de nem tudom végig olvasni, a feléig ha jutok aztán leteszem.

Meg most tervezem hogy tanulni akarok de igy.. hogy nincs kitartásom szerintem ezt is pár oldal után ott hagynám.

Miért ilyen nehéz "megtartani" az új dolgokat, szokássá tenni? Másnál is van igy? Meg miez motiváció hiány vagy miért nem úgy mennek a dolgok ahogy eltervezem?

márc. 26. 17:06  Privát üzenet  

A válaszok
Könnyebb ha ott áll melletted valaki és segít, minden dologban!

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 26. 17:21 Privát üzenet
Nyugi én is ilyen vagyok :D ha olyanba fogok bele ami csak egy kicsit érdekel de nincs nagyon kedvem hozzá abbahagyom hamar. Viszont ha valami nagyon megtetszik írtad akár a könyvet pl na azt tuti biztos végig olvasom és keresek még hasonlókat is. Csak meg kell találnod mit szeretsz és kis lépésekben haladnod

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 27. 20:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Google Drive-ban a saját meghajtón lévő dolgokat látja más is ha rákeres a nevemre?
Miért van az, hogy van akinek rosszul esik ha meg tud az ember dolgokat csinálni és akkor xy elkezd vele gúnyolódni, ilyenkor fáj az illetőnek hogy mondjuk meg tudok olyat is csinálni amit ő nem?
Tényleg nem lehet bevinni a kórházba ezeket a dolgokat?
Egy szoc. Otthonba milyen dolgokat kell bevinni? Szükség lehet szekrényre, ágyra, ágyruhára?
Szoktatok a bölcsibe vagy az oviba bevinni dolgokat a csoportpénzen kívül?
Akik programozott császárral szültek, azok is szinte ugyanazokat a dolgokat vitték be a kórházba? Illetve a szülőszobára mit érdemes bevinni? Még annyit hogy hogyan is zajlik az egész?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!