Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Debrecenben jelenleg milyen nyomdák vannak nyitva normál nyitvatartási idővel, és lehet pauszra vagy fóliára negatív képet nyomtatni?

Kérdések hasonló témákban:
nyomtató, grafikus, nyomda, grafika, papír, design, tervezőgrafika, cianotípia

márc. 26. 17:08  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Menstruációm időben jött, teszteltem mert éreztem valami furcsa. Halvány pozitív, menstruációm második napján vagyok. Normál mennyiségű és állagú. Most mi van HELP?!
Van bármilyen (negatív) különbség egy normál, lépcsőházas társasház és egy 2 szintes ház (ami 3 lakásra van felosztva) között?
Milyen negatív következmények lehetnek abból, ha valakinek (normál vérnyomás értékek mellett jellemzően 50-55 között van a pulzusa?
Aki vízben vajúdott esetleg szült is tudnátok nekem élmény beszámolót adni? Esetleg ha normál szülésed is volt már a vizes mellett, melyik volt jobb? Pozitív és negatív élmények?...
Ma, szombat reggel kaptam meg a vizelet eredmenyet. Nitrit: pozitiv. Az osszes tobbi negativ, normal erteket mutat. Most mit csinaljak?
Egy normál érzékenységű terhességi teszt a kérdéses együttléttől számítva hány napra mutatja ki az eredményt? 2 hét után már mutathatja, mert én 2 hét után teszteztem és neg lett?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!