Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy legyen az...

Mit csináljak, hogy legyen az emeleten wifim?

Figyelt kérdés

A garázsban van a modem, ott van egy wifi.

Aztán van egy wifi a nappaliba, amihez van kettő fehér “cucc”, amit bedugunk a konnnektor. De a kettőből az egyik a garázsba van bedugva valahogy a modembe.

Szeretném a nappaliban lévő wifit felvezetni az emeletre.

Hogyan lehetséges ez?



2020. márc. 26. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
A konnektorba a jelerősítő van dugva, ami ezek szerint szükséges, hogy/ha a garázsból már eleve gyenge a vétel. Megpróbálhatod azt, hogy átdugod egy emeleti konnektorba és azzal fizikailag közelebb viszed magadhoz a jelet, és majd onnan fogja szórni. Ki kell tapasztalni, hogy ez milyen hatással lesz a nappali és környéke jelvételére.
2020. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha ezt kihízom, nincs wifi.

Nem lehet, hogy ott egy power line van?

Csak nem tudom abból hogy lehetne 3-t használni?

2020. márc. 26. 19:45
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Egy új router? Azt már fel tudod kábelezni az emeletre.
2020. márc. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Garázsban? Ember! Vegyél egy átlagos mai ac-s routert. Tedd a ház közepére. És voilá! Ehhez nem kell diploma!
2020. márc. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Ne azt írtam, hogy húzd ki. Hanem dugd át egy hozzád közelebbi konnektorba.
2020. márc. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, oké, hogy átdugom az emeletre, de akkor meg a földszinten nem lesz net.
2020. márc. 27. 14:55
 7/7 P.O.C. ***** válasza:

#6: Ne rejtjelezve beszélj már hanem érthetően!

Az nem elég hogy "fehér “cucc” ", ha fingod nincs róla mi az, legalább fotózd le és töltsd fel valahova. Azt is milyen cuccok, vannak és hogy vannak összekötve.


Amúgy nem értem mit keres itt a kérdés, mikor van Számítástechnika kategória is? Én is csak kulcsszavak alapján találtam meg a kérdést. Értelmesebb szakszerűbb válaszokra számíthatsz, ha a megfelelő kategóriába kérdezel.

2020. márc. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!