Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen műanyag gyorstokot lehet kapni P9RC-hez és PA63-hoz?

Kérdések hasonló témákban: anyag, fegyver, öv, pisztoly, tok, , szolgálat

márc. 26. 21:24  Privát üzenet  

A válaszok

IMI, Blackhawk, Fobus, 5.11, ...

Nincs interneted, hogy rákeress?

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 27. 09:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De van internetem, így tudtam ezt a kérdést feltenni.De mivel külön ezekhez a típusokhoz nem készítenek ilyen tokokat, ezért kérdeztem meg, hogy melyik más fegyverhez gyártott tokba illenek ezek bele!

# 2/4Időpont márc. 27. 10:27 Privát üzenet

PA: Bármilyen makarov vagy Walther PP tok. Pl.: Fobus SG-3

P9RC: pl.: Fobus BR2BHPRT TB (Nekem ebben volt.)

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 27. 10:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm!

# 4/4Időpont márc. 27. 10:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol vásárolnak fel műanyag kupakokat Győr területén?
Szövet papucsokat a kályha tetején szárítottuk és ráégett, nemtudtam levakarni minden befűtésnel égett műanyag szag borítja be a lakást. Hogyan tudnám leoldani?
Hol tudok venni fekete műanyag csomagolóanyagot ha egy tárgyat szeretnék postára adni?
Eltörött a műanyag szemüvegem szára. Mivel tudnám megragasztani?
Hol vásárolhatok olyan személyi igazolvány tartót amiben nem az a fehér átlátszó műanyag tok van hanem valami komolyabb?
Motor oldal idom festéséhez (műanyag), illetve az előkészülethez, milyen festékre és eszközökre van szükség? Nem kókány munka a cél, de magam szeretném megcsinalni. Valamint a...

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!