Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angliából jöttem haza. Most...

Angliából jöttem haza. Most akkor a családom és én elhagyhatom az otthonom vagy sem?

Figyelt kérdés
Belebeszélték a fejükbe, hogy sehová sem mehetünk, de én erről nem hallottam semmit. Csak a lakhelyelhagyási tilalomról tudok.
2020. márc. 27. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2 hét karanétn van neked is, mint mindenki másnak aki külföldről jött haza. Meg ha jól értesültem otthon is szigorítások lettek. Az rád is vonatkozik.
2020. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tehát nem mehetek még boltba sem?
2020. márc. 27. 15:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idióta hülye egy országban!

Ha meg akarsz halni, másokat megölni, akkor menj ahova akarsz. Holnaptól büntethető lesz az ilyen.

A határon hogyan engedtek át? Nem volt semmi ellenőrzés?

A karantén azt jelenti, hogy nem léphetsz ki a lakásból. A lábtörlődet nem lépheted át az ajtó előtt két hétig. Ha önkéntes, akkor sem. Ha meg hatósági, akkor végképp.

Holnaptól sokkal szigorúbb szabályok lépnek életbe.

Ha hazaérkezésed óta eltelt már két hét, akkor vásárolni mehetsz, de csak délután, megszabott időkorlátok között.

A délelőtti órák az időseké.

Egészséges ember lehet fertőző úgy, hogy a legcsekélyebb tünete sincs. Ha te is ilyen vagy, és kóricálsz minden fele, akkor körbefertőzöl sok embert, akik miattad fognak pokoli kínok között meghalni.

Ha nem vagy karanténban, akkor is nagyon körültekintően kell viselkedned. Legyél tekintettel arra, hogy nem mindenki akar megdögleni.

2020. márc. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem mehetsz még boltba sem! Neked 2 hét a karantén, bírd ki!

Angliában miért nem tájékozódtál az itthoni helyzetről? Vagy ez a"belebeszélték a fejükbe"? Azért, mert nem hallottál semmit róla, karantén van és kötelező neked is!

2020. márc. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Á, ez troll lesz.

Ennyire hülye nem lehet senki.

2020. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem mehetsz ki,orulj h a szomszedok meg nem nyomtak fel
2020. márc. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

3: Nem "határon át" jöttem, hanem repülőn. Ott amikor mentünk a bőröndért ott állt egy ember és megkérdezte az összes utastól, hogy az utóbbi nem tudom már hány hétben jártak-e Olaszországban vagy Ázsia bármely területén. Aki azt válaszolta, hogy nem, mehetett dolgára, nem csináltak vele semmit.

Nem mondott senki semmit, hogy karanténba kellene vonulni. Már egy hete Mo-n vagyok amúgy, nagyon elfoglalt voltam otthon és csak a közeli boltba sétáltam el ha kellett valami. Ma elmentem anyámékhoz, erre ők meg elkezdték, hogy innentől két hétig egyikőnk sem hagyhatja el a házat. Én csak néztem, hogy mi van??

A hírekben hallottam a holnaptól kezdődő kijárási korlátozásról, de az csak korlátozás, attól még kimehetek az otthonomból boltba, patikába.

2020. márc. 27. 20:03
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy hete itt vagytok.

Egy hete nem nyitottál rádiót, tévét, újságot...

Egy hete rá nem csörögtél anyádékra...

2020. márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!