Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti kiakadnátok ha a személytől...

Ti kiakadnátok ha a személytől akivel úgy látszik alakul valamitek, egy furcsa (de igényesen kézzel elkészített) plüsst kapnátok ajándékba?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy ilyet: [link]

Mivel én imádom az ilyen fura cuccokat én még örülnék is neki, de mi van azokkal akik nem rajonganak az ilyen szándékosan furcsának elkészített holmikért és kiderülne hogy a potenciális barátnőjük/barátjuk meg igen? (Ha srácról van szó nem kell feltétlen plüssre gondolni)

Nekem valahogy az jutna eszembe hogy ez is a bemutatkozása egy formája, hogy fel meri vállalni előttem a személyes hobbiját, és adna egy darabkát önmagából. Ti mit gondoltok?



2020. márc. 28. 10:09
 1/1 V. Hélix ***** válasza:
Szerintem ez a plüss nagyon aranyos. Valószínű csak a nagyon ilyedősek vagy azok akik nem szeretik a plüssöket nem örülnének neki. Azért első randin, ne egy ilyet adj virág helyett(mondjuk a virág se túl jó ötlet, mert van aki nem szereti a megcsonkított növényhullákat vagy alergiás rá). Később adhatsz ilyet a párodnak, ha olyan aki örülne neki és nem egy plüssellenes.
2020. márc. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!