Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kellett neki a hajgumim?

Miért kellett neki a hajgumim?

Figyelt kérdés
Egy sráccal voltam tegnap, nem volt szex, bár annak indult es a kezemen volt egy hajgumi azt levette, és átrakta a saját kezére. Miért? :D Vannak elképzeléseim, de hátha ti jobban tudjátok.

2020. márc. 29. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért mert tetszessz neki. Talán túl félénk volt ahhoz hogy szexet kezdeményezzen.
2020. márc. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szuvenír.
2020. márc. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Felnőtt emberek vagyunk, tudtuk mindketten miért vagyunk ott :D

#2 lehet? :D

2020. márc. 29. 11:27
 4/5 Szeraf45 válasza:

Én is csináltam már ezt nem egyszer 20/F

Lehet valaki határozottabban is meg tudja ezt neked mondani, hogy ő miért csinálja. Én konkrétan nem tudom xd.

A lényeg, hogy nagyon is oda van érted, a többi más kérdés.

Ha csak szexet akar, akkor tényleg csak szuvenírnek, egy küldetés telesítésének az emlékére tartaná meg maximum :D

Ha viszont komolyabb dolgot szeretne akkor meg azért. (ezt valószínűbbnek tartom, ha magamból indulok ki)

2020. márc. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A hajgumi - ha Madonna-stílusú ú.n. fodros - egy gyönyörű tárgy. A legszebb, amit nő viselhet. Különösen hogyha lófarokba köti fel vele a haját a hölgy. Teljes mértékben érthető.
2020. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!