Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Velemenyetek szerint mikor...

Velemenyetek szerint mikor lesz vege ennek az egesz jarvanynak, koserleteznek mar az ellenszerrel?

Figyelt kérdés

2020. márc. 29. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Véleményem szerint szeptember 15-én, délután 4 óra 16 perckor. Véleményem szerint kisérleteznek már az ellenszerrel.
2020. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A járvány nem tudom mikor hagy alább, talán júniusra véleményem szerint. Az élet gazdasági okok miatt szerintem májusból elkezd újra indulni majd.
2020. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én több dolgot hallottam erről. Úgy olvastam, hogy igen több ország tudósai is kísérleteznek.


Vannak akik tavasz végére, nyár elejére tippelnek, hogy akkor alább hagy a vírus a meleg idő miatt. Viszont van aki őszre tippel, van aki 1 vagy másfél évre. De ezek csak tippek. Egyik sem biztos. Hidd el mindenki várja már, hogy vége legyen és mindenki visszaakar térni a régi életéhez meg persze senki sem akar tovább rettegni, ha kilép az utcára.

2020. márc. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Már van ellenszere. De azt a további -kötelező- kísérletek és tesztelések miatt csak leghamarabb 2021 nyár végén lehet forgalomba hozni.

(nem legyengített vírus a hatóanyaga, hanem direktben a "koronára" ható szer)

2020. márc. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!