Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz megtanulni a...

Mennyire nehéz megtanulni a spanyolt?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy a spanyol nyelv mennyire nehéz, könnyen meglehet tanulni? Általában mennyi idő alatt lehet elsajátítani?

2020. márc. 29. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A Spanyol nyelvet egy viszonylag könnyű nyelvnek lehet mondani. Pontosan nem tudom megmondani mennyi idő lehet, mivel mindenki más sebességgel tanul. Angol nyelv után a legkönnyebb(leszámítva az olaszt , természetesen). Az angol nyelvet fontosabbnak tartom ezért azt tanulnám meg először.
2020. márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En nyelviskolaban heti 2×3 oraban 1 ev alatt jutottam el majdnem kozepfokig. Intenzivebb tanfolyamnal ez gyorsabban megy. Aztan ha nyelvi kornyezetbe kerul az ember esetleg, akkor pedig ha az alapok biztosak, onnantol mar nagyon gyorsan "ragad" a tobbi. 11 eve elek nyelvi kornyezetben. Annak idejen kozepfoku angolom volt amikor elkezdtem a spanyolt. En nem ereztem neheznek, csak az elejen szokatlan volt par dolog az angolhoz kepest.
2020. márc. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!