Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lenne egy kérdésem, most...

Matex15 kérdése:

Lenne egy kérdésem, most nálunk Dorog az ég és esik az esik, olyankor mi a teendő? Mert amint meghallom elkezdek reszketni majdnem sírok is stb.

Figyelt kérdés

2020. márc. 30. 03:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk Esztergom. Nem sírj, az eső magától is esik, nem kell tenned semmit.
2020. márc. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Mennyi idős vagy, hogy még nem hallottál égzengést? Vagy csak elfelejtetted, hogy az eddigi ilyen alkalmakkor mit tettél? Gondolkodj erősen, hátha felrémlik. Szükséged lesz rá, mert néhány hónap múlva rendszeresek lesznek a száraz és esős zivatarok.
2020. márc. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok! És ez az egész para zaert van mert ahol élek település oda tavaly nyáron egy villam becsapott és kb 5km-re van tőlem! Szerencsére senki nem volt akkor ott! Azutan egesz nyaron olvastam a bibliat és amint tudtam vihar jon nagyon félek, és most is dorog az eg es esik de nem irjak hogy vihar van. Olyankor mitcsinaljak?
2020. ápr. 14. 02:52
 4/6 anonim válasza:
#3 hozzánk most csapott be, de nem félek. felesleges félni
2020. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A hazatokba csapott be??? E smi ék fölösleges felni?
2020. jún. 29. 16:16
 6/6 anonim válasza:
Én is nagyon félek a viharoktól.. Még 2018 nyarán haveromék villámháritójaba csapott a villám kb 300 méterre innen.. Akkor épp ettem.. Utánna meg már nem mertem enni se mert annyira lesokkolódtam..
2020. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!