Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A járvány idején hazamehetek?

A járvány idején hazamehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most járvány idején nincs munkám, de bármikor újra indulhatunk home officeban így át költöztem páromhoz. Itt adottak a feltételek home officehoz. Egyébként anyukámmal és mamámmal lakok. Szerintetek haza tudok menni néha? Budapesten lakunk egymás melletti kerületekben kb 20-25perc a tömeg közlekedés. Attól félek, hogy ha hazamennék, akkor nem jutnék vissza a páromhoz, ahol tudok esetleg dolgozni.

Tudom, hogy több ilyen kérdés is volt, meg, hogy maradjak, ne közlekedjek, csak otthon is szeretnék segíteni, takarítani vagy főzni :/ ( napok óta ki sem mozdultam és ők se)



2020. márc. 30. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy haza tudsz e jutni, meg vissza, mert nyilván igen. Hanem az, miért akarod a szüleidet is fertőzni, ha te benyeled a 25 perc tömegkölekedés alatt. Pláne a mamádat. Baráti tanács, ne menj hozzájuk. Mert ha te viszel be valami szart, és baj lesz, azt hogy dolgozod majd fel???
2020. márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fizikailag is igen, meg jogszerűen is igen. Ahogy viszont az #1-es írta, jól tetted hogy átköltöztél főleg ha tömeggel mozogsz a városban. Ha nem muszáj akkor ne menj most haza, max. 1-2 cuccért amit kikészítenek neked és legyen rajtad maszk. Ne most üdvözöld őket 2 puszival.
2020. márc. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!