Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rocket League! Hogyan van ez...

Rocket League! Hogyan van ez a rendszer benne?

Figyelt kérdés
Szóval ha valaki ért a játékhoz az leírja pontosan jelenleg hogy van ez a rank rendszer vagy mi ( nem tudom mi a neve) van hogy valami bronzeban vagyok és össze vissza dobál a rangok között és nem értem. Tudom van a Bronze, Silver. Gold, meg ilyesmik de hogy van a pontozási rendszer? És season végén miért kell újrakezdeni? Bocsánat noob vagyok ebbe

2020. márc. 30. 20:39
 1/3 anonim válasza:
100%
Nem bonyolult pedig. Minden "színű" rankból van három (pl bronze 1-2-3), és mindegyiken belül van 4 divízió. Minden meccs után és meccskeresés előtt külön kiírja neked alul hogy milyen season reward level-nél jársz. Szezon végén pedig azért dob vissza unranked-be, mert az minden szezonnak a lényege, hogy milyen magas rankot és reward levelt érsz el ABBAN a szezonban. Ezt pedig te is unrankedből kezded, a platok is, diák is, még a grand championok is, mindenki onnan kezdi :D Az más kérdés hogy ilyen nagyokat bronzként nem kaphatsz, ez a soft reset system megint más, először lásd át simán a rankrendszert :D
2020. márc. 31. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! És az miért van hogy season kezdeténél megyek 10 meccset és visszadob silver 2 be? Azért mert ott jártam vagy mivan
2020. márc. 31. 07:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Van egy rang pontod (MMR / MatchMakingRating?, ha jól tudom) és ez alapján be vannak osztva a rangok:

[link]

Minden játékmódra egy kicsit más. Ha bejelentkezel steamen erre az oldalra, vagy beírod a steamID-det akkor kiírja, hogy adott játékmódból mennyi MMR-ed van. A soft rank reset utáni első 10-20 meccsben kicsit több MMR-t kapsz, mint egyébként, de többet is tudsz veszíteni. Ha a 10 besoroló meccsed közül 5-t megnyersz, akkor kb abba a rangba dob vissza, ahol voltál előző seasonben. Bocsi ha túl bonyolult ez így elsőre neked, ha valami nem tiszta nyugodtan írj.:D

2020. ápr. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!