Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elfelejteni egy...

Hogyan lehet elfelejteni egy embert?

Figyelt kérdés
Már hallucinálok róla és ha becsukom a szemem egy pár percre akkor olyan mintha hozzám beszélne! Mintha tényleg vele beszélgetnék.
2020. márc. 31. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik az idő segit
2020. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérd meg, hogy ne háborgasson.

Miket szokott mondani?

2020. márc. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 Átlagos dolgokat.

#1 Egy éve tart. Ez nem fog elmúlni.

2020. ápr. 1. 04:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon lehet.

Nekem 2 éve volt egy kapcsolatom. Azóta sem tudtam elfelejteni... Sokszor emlékszem a hangjára, és nekem is tök olyan néha mintha beszélgetnék Vele. Persze én nem bánom, mert ez volt életem nagy kapcsolata. Úgy vagyok vele hogy ha már úgysem lesz több, legalább az emlékek megmaradnak ~ amíg élek.

Egyébként másfelől azt lehet csinálni hogy a jelenre koncentrálunk. Tehát valami hangokra (pl kutyaugatás stb) figyelve az ember a jelenlétbe hozza magát (én ehhez gyakoroltam meditációt is) de lehet a lélegzet figyelésével is - az a lényeg hogy az aktuális pillanatra figyelve ~ leválasztódjunk a gondolkodásunkról. Ettől sem szűnnek meg az emlékek - de másképp lehet hozzá viszonyulni. Ha túl terhessé válnak el lehet őket engedni..

2020. ápr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a drogozast
2020. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Szimbolikus értelemben a szerelem is drog és függőséget okoz. 😂
2020. ápr. 3. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!