Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » IOS emoji? Többi lent

IOS emoji? Többi lent

Figyelt kérdés
Letöltöttem Huawei telefonomra Iphone emojikat. Az elején minden ment, Tiktokon, Messengeren, Facen, Instan, Storyba is, mindenhol iphone emojijaim voltak, es ha pl valamit kiraktam storyba masok ugyanugy az iphone emojikat látták. Most miota szoftverfrissitettem a telom, mar messengeren, facen, tiktokon az eredeti emojik maradtak. Instan ugyanugy megy az iphoneos. Miert van ez? Amugy messengeren amikor irok es emojit hasznalok a billenytuzetbe ugyanugy az iphoneos emojik vannak, de amint beirom, a mostani messengeres emojik jonnek. Szoval, eddig minden ment, most egyedul az instan mukodik normalisan. Inditottam ujra is, akkor sem valtozott. Lehet ezen valtoztatni? Vagy valahogy meg lehet oldani? Amugy, meg valami. Amikor irnak es felvillan a telom akkor a becenevben ugyanugy iphoneos emojik vannak, és az uzenetben is, azonban amikor megnyitom ismet messengeres emojik. 🙁

2020. ápr. 1. 12:42
 1/1 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:
nálam sem működnek, de engem nem zavar, én csak ki akartam próbálni őket, gondolom a messengerrel van a baj, nálam elég régóta sza.rakodik.
2020. ápr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!