Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen új divat ez a facen...

Milyen új divat ez a facen már megint?

Figyelt kérdés

Akik most is dolgoznak, kezd elterjedni profilképeiken ez a bizonyos szerkesztett keret:

"Én nem maradhatok otthon. Én .... vagyok."


Szerintem ez csakis azoknál - lehet - jogos, akik tényleg emberekkel KÖZELRŐL érintkeznek munkájuk során. A többiek részéről viszont öntömjénezés. Dolgozhat, pénzt is keres, sőt vannak olyanok (pl. futárok), akik ilyenkor "kaszálnak" igazán (sok netes megrendelés)... Akkor ezek szerint aki otthon van, az hitványabb? (az otthon maradó sokszor amúgy is megszívja, mert elveszti a munkahelyét, munkadíj-kiesése van, stb. Miért kell erre rátenni még egy lapáttal?)



2020. ápr. 1. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyet olvasva érzem át, hogy milyen jó nekem.

Egyrészt azért, mert nincs Facebook regisztrációm. Másrészt azért, mert nincs igényem arra, hogy mások tetteit megítéljem, mások tettei miatt bosszankodjam. Ez, természetesen azt is jelenti, hogy nem kritizállak; írtál, amit írtál. A te ügyed, így ez alól is mentesülök.

Szóval, köszönöm, hogy láttattad: mennyivel kényelmesebb, jobb életem van, mint neked. Számomra, örömteli; ennyi tartozik rám.

2020. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1-es: az oké, hogy nem vagy fent a facen (boldog ember). Viszont, kissé körülírtad a véleményedet, ezek szerint mégiscsak piszkálja a csőröd a kérdés...
2020. ápr. 2. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!