Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes az aranyakat gyűjtöges...

Érdemes az aranyakat gyűjtögessem?

Figyelt kérdés
Folyamatosan kapok ajándékba arany ékszereket jelenleg még csak 20 gr van de mivel nem én vettem így elég jó kis pénz. Most nagyon fennt van az értéke és még emelkedik, érdemes most eladni? Nem szükséges a pénz jelenleg van pénzem csak szeretnék ebből hasznot. Vagy tartsam meg és lehet 10 év múlva sokkal többet ér majd? Meg sztem sokat fogok kapni minden alkalomra kapok. És ezüstöt is abból kB 100 g is van már. Köszi előre is a normális tanácsokat.

2020. ápr. 1. 15:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Reményeim szerint 4 - 5ev múlva már lesz 100 g aranyam. Tényleg csak az a része érdekel hogy ennek az értéke folyamatosan majd nő?
2020. ápr. 1. 15:05
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem értek ehhez annyira
2020. ápr. 1. 15:06
 3/7 anonim válasza:

Ékszerként az a cumi, hogy csak törtaranyként fogod tudni eladni, törtarany áron. Kivéve, ha valóban MÁRKÁS ékszer. Pl.: Cartier.


Aranyból és ezüstből BEFEKTETÉSI kell! Pl.: [link]

2020. ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nagyon kiszúrsz azzal, aki adja, mert csak kis töredék áron tudod eladni.
2020. ápr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért szurok ki vele? Ő már nekem adta innentől már én dolgom mit csinálok vele. Amúgy nem zavarna.egyebkent még nem tervezem eladni nem is biztos hogy valaha elfogom de ha pl ezen múlna egyszer hogy meg legyen a lakás ára akkor biztos eladnam. Csak az érdekelne hogy ha megtartom akkor hosszú távon végülis biztos nő még az értéke vagy nem? Egyébként köszi az eddigi válaszokat!
2020. ápr. 1. 16:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Háááááát... 100 g aranyból nem veszel lakást, de még normálisabb kocsit sem. Az értéke persze hogy nőni fog, de inkább tartsd meg - emlék, valakitől aki neked szánta és fontos voltál neki. Ha valamelyik nem tetszik már nagyon akkor se add el törtarany áron, inkább majd dolgoztasd be egy olyan ékszerbe amelyiket hordani akarsz.
2020. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem 100 g aranyból akarok lakást venni :). Úgy értettem ha osszejon pénzbe annyi h majdnem tudok venni és ez az összeg kell hozzá amennyit ér akkor adnám el csak őket. De szeretném megtartani emlékbe persze, csak érdekelt h ennek az értéke folyamatosan nő e. Köszi a választ neked is! :)
2020. ápr. 2. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!