Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az miért van hogy most járvány...

Az miért van hogy most járvány idején is felelőtlenül kint mászkálnak a gyerekek az utcákon, játszótereken?

Figyelt kérdés
Reggel kutyát sétáltattam, és látom hogy a játszótéren is kint van 5-6 gyerek és mintha nem is észlelnék hogy milyen helyzetben vagyunk. A boltba is csapatostul mennek, az utcákon üvöltenek. Az egyik lány ma be szólt nekem kutyasétáltatás közben, hogy minek jégkrémezek amikor még nincs nyár meg hogy takarodjak haza mert csak megfertőzök másokat. Még ő beszél, amikor nem egyedül volt. Velük kb egykorú lehetek, de azért ha tehetem nem igazán mozdulok ki otthonról. Azt hittem ott tépem meg helyben.
2020. ápr. 1. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert az iylenek akkor se jártak iskolába mikor nem volt járvány.
2020. ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert felelőtlenek - leginkább a szülő aki nem tudja nevelni a gyerekét.
2020. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!