Lehetek au pair?

Figyelt kérdés
Elmúltam 18 éves, de a gimnáziumból még van egy évem, de ezt távoktatásban csinálom, így nem kell bejárnom csak vizsgákra. Ennek ellenére lehetek au pair vagy érettségihez kötött?

2020. ápr. 1. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen nyelven beszélsz?
2020. ápr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Angolul kb társalgási szinten.
2020. ápr. 1. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem végzettséghez, hanem leginkább szimpátiához kötött. Azaz aki fel akar venni a gyerekére vigyázni az megbízik-e benned, úgy érzékeli tudsz-e vigyázni a gyerekekre.

Angol nyelvtudás kell hozzá meg el kell hitetned a munkáltatóddal hogy biz' te tudsz vigyázni a gyerekre, vagy akár tanulni is vele (attól függ hány éves).

2020. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de most nem hiszem, hogy túl sokan keresnek au pairt, félnek az emberek. Csomó külföldi országba be se engednek más állampolgárt, leállt majdnem teljesen a nemzetközi közlekedés. Ki se tudnál jutni nagyon.

A hegyibeszéd részt sem hagyom ki, mert neked most tényleg a suli a fontos, nem az, hogy bentlakó házvezetőnő legyél (au pairkedés sajnos sokszor erről szól) valakinél a tanulás mellett, netán helyett (ha pl annyit dolgoztatnak, hogy nem marad rá időd).

Esetleg nyárra próbálnék a helyedben családot keresni, ha addigra javul a vírus-mizéria. A feltételek országfüggőek, Amerika pl általában szigorúbb, igazolt tapasztalatot kér, hosszabb időt kell kinn tölteni, jogsi kell stb, de ez nem mindenhol van így.

2020. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen én is nyáron gondoltam elkezdeni a keresést, hátha addigra javulna kicsit a helyzet :)

A tanulás mindenképp fontos szempont lenne nekem a kint töltött idő alatt is, szóval ezt nyilván hangsúlyoznám a családnak, mert fő az őszinteség. És köszönöm a válaszokat, én sem akarom álomvilágban ringatni magam, de azért remélem minnél előbb eltudom kezdeni a célom megvalósítását. :)

2020. ápr. 3. 09:21
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Attól függ hova akarsz menni. Én Amerikában vagyok ide pl kell érettségi hogy ki gyere. De az szerintem is igaz, hogy az elkövetkezendő egy évben elég nehézkes lesz bárhova is kimenned. Én úgy tudom hogy pl Amerika nem is ad ki új vízumukat.

2020. máj. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!