Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam egy ismeretlen számtól...

Mbk9902 kérdése:

Kaptam egy ismeretlen számtól (+36205050277) ma reggel egy ilyen üzenetet: Hi, it's sherif 08107983440 I sent this using MTN Business Card?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi lehet ez? Meg megpróbáltam utánanézni ennek a számnak, de titkosított én szerintem.. valaki tudna segíteni?

#idegen #ismeretlen #szám #+36205050277
2020. ápr. 3. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Le akarnak húzni, ne foglalkozz vele. El lett mondva ezek azt akarják válaszolj nekik és számlát csinálnak neked a mobilon, vagy bankkártya adatokat akar. Töröld ki az üzenetet, a telefonszámot meg black blokkoljad a telefonodban.
2020. ápr. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A black szót nem akartam odairni, elírás.
2020. ápr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, megtettem, egyébként veled is történt már hasonló? Engem igazságszerint csak meglepett hogy arra kelek fel hogy kaptam egy ilyet. Meg hogy honnan tudják a számomat egyáltalán..
2020. ápr. 3. 08:53
 4/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Meg hogy honnan tudják a számomat egyáltalán.."


Ha nem szoktad megadni sehol, úgy értem tényleg sehol, akkor például random bepötyögték.

2020. ápr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!