Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor nyitjak ki szerintetek...

Mikor nyitjak ki szerintetek a hatarokat hogy a hozzatartozokkal lehessen talalkozni?

Figyelt kérdés
Eleg rossz ez h ilyen bizonytalan es lehet hogy egesz nyaron nem latom majd? Sokan vannak szerintem igy szerintetek mikorra varhato? Vagy ha csak egy rovid idore is?

2020. ápr. 5. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Élve szeretnéd látni őket, vagy a sírjaikat gondoznád?

Miért nem lehet megérteni, hogy mindenki vírushordozója lehet egy veszedelmes kórnak? Mindenkinek nehéz, de az életben maradáshoz otthon kell lenni a lakásban, és nem kimozdulni.

2020. ápr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem azt irtam hogy kimozdulnek es jarkalnek mindenhova, hetek ota nem voltam sehol, csak h szerintetek mikorra varhato.

Es ha talalkoznek is vele akkor nem erintkeznek rakta kivul senkivel. Autoval mennek es nyilvanos helyre nem, stb.

2020. ápr. 6. 16:35
 3/3 anonim válasza:
100%
1es a fejed meg a gondolkodasod a veszedelmes kor. Haggyuk mar ezt a marhasagot nem olyan veszelyes ez mint amennyire felfujják. Kicsit tulvan ez pakolva...... a kerdezo pedig irjon ram privibe hasonlo cipobe vagyok vagyunk
2020. ápr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!