Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megváltoztatni a...

Hogyan tudom megváltoztatni a Facebook profil képem?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy adott egy kép, ami eddig nem profil kép volt, de most azt szeretném, hogy az legyen. Meg tudom úgy változtatni, hogy ne úgy jelenjen meg, mintha újra feltoltettem volna? Tehát 0 likeal, stb? Köszönöm a válaszokat.

2020. ápr. 5. 20:48
 1/6 te te te ***** válasza:
75%
Belemesz a sajat oldalatra, ott ramesz a profilkepedre, es ott van hogy peofilkep megvaltoztatasa. Aztan feltoltessz egy kepet.
2020. ápr. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, de akkor újra fel rakja a képet, mintha most raknám fel először. Már van egy kép, és azt szeretném beallitani profilkepkent, anélkül, hogy úgy mutatná, hogy újra feltoltettem, és úgy hogy a likeok megmaradjanak
2020. ápr. 6. 13:38
 3/6 te te te ***** válasza:
100%
Azt mindenkepp ki fogja postolni. De utana kitorolheted a postot.
2020. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak az lenne a lényeg, hogy ugyanazt a képet rakja ki, amit feltöltöttem, és kaptam likeokat rá. Nemgond, ha kiposztolja, csak ne 0 likeosan tegye ki, hanem azzal ami rajta van, nemtudom, hogy tudod-e, hogy mire gondolok? Az a gond, ha azt a képet beállítom profilképként akkor 0 likeosan teszi ki, mintha most töltöttem volna fel, pedig fel volt töltve, csak pár hónappal ezelőtt.
2020. ápr. 6. 21:34
 5/6 te te te ***** válasza:
Ertem mit mondassz, de nem tudod ugyan azt. Egy ujat kell feltolteni profilkepkent.
2020. ápr. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor marad a jelenlegi :D Köszönöm szépen, ment a zöld.
2020. ápr. 8. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!