Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni?

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az van ,hogy 2 éve jöttem az új sulimba. A régi sulimat nem szerettem mert csak kamu barátaim voltak vagyis ez csak suli váltásnál derült ki. Az új iskolámba nagyon sok a cigány idáig semi problémám nem volt velük . De az elsö napomtól kezdeve az egész iskola romák és fehérek egyaránt piszkálnak. Az önbizalmam lement 0 rá. ezen a kérdéssen is meditáltam . Az érzelmeimbe bele taposnak bántanak a magassáagom és a vékonyságom miatt. Az olvasás és a rajzolásba szoktam vinni a bánatom. Meg a mozsdoba a könnyeimet. A tanárjaimnak és szüleimnek szóltam de csak az volt a válaszuk hogy ne törödjek velük. Nem találom a helyem a világban. Fáj hogy elcseszetnek születem. Késhez akarok nyúlni de az rosz dolog? Le akkarok ugrani magasról de nem bírok. Be akkarom gyógyszerezni magam de még nem állok készen. Miért nem? Járok pszihologushoz de nem értem minek nem bízok benne. Ez a világ nem nekem való. Szar az élet. Ez nem is élet hanem a pokol. Nem sajnáltatom magam csak búcsúzok ha valami történe . De még nem állok készen de érem a fájdalmat minden nap. Fölösleges élnem meghalok egyszer remélem hamar .
2020. ápr. 6. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Veszel kést gázsprét kaszabolsz fújsz stb .
2020. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bízz a pszichológusodban. Egy-két látogatás nála semmire sem jó, Ennyi beszélgetéssel még nem nyíltál meg tökéletesen előtte. Kell, hogy a lelkedbe lásson. Sok találkozás után bizonyára eléred. Öngyilkosságra ne gondolj, nagy bánatot okoznál a szüleidnek. Velük azért megbeszélhetnéd még újból a problémádat...
2020. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hiszti helyett szedd össze magadat és állj ki magadért. Ha most nem gyámolítasz magadon,felnőtt korodban még jobban el leszel veszve.
2020. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 éve járok pszihoklogushoz . Csak a könnyes szemeimet egy mosolygós álarc mögü ujtatom amiket csak akkor adok ki ha egyedül vagyok.
2020. ápr. 6. 19:04
 5/5 anonim ***** válasza:

"Csak a könnyes szemeimet egy mosolygós álarc mögé bujtatom, amiket csak akkor adok ki ha egyedül vagyok."

Na, pontosan ezt nem kellene csinálnod, hiszen félrevezeted a pszichológust, akihez azért mentél, hogy segítsen a problémádat megoldani!!! Gondolkozz, jóember!

Akihez jársz, az nem látnok! Azt mondd el neki, ami a szívedet nyomja!

Minden jót!

2020. ápr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!