Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud rap alapot készíteni?

Valaki tud rap alapot készíteni?

Figyelt kérdés

A karantén alatt eléggé unom magam xd

Gondoltam ha lenne egy jó alap, irnék egy szöveget, mindig is szerettem a rappet, csak igy hobbiból irnék egyet. Nem szeretném youtuberól lopott alapra csinálni.



2020. ápr. 6. 17:56
 1/2 anonim válasza:
Szerintem, aki tud igényesen rap alapot csinálni, az nem igazán ad oda olyan embereknek zenét, aki hobbiból csinálja. Főleg nem ingyen, maximum egy nagyon "demo" zenét, amit úgysem adna el a producer. Nem tettél ki saját szerzeményt, ami által meg lehetne ítélni, hogy megéri-e odaadni egy zenét, vagy sem. Tanulgasd magadtól, hogy hogyan kell csinálni és írj saját alapra szöveget. Ne vedd sértegetésnek a válaszomat, csak rávilágítottam arra, hogy miért van baj a kérdéssel, amit feltettél. Minimum egy szöveget illett volna becsatolni és témába sem soroltad a kérdést. Peace.
2020. ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bocsi, most látom, hogy témába van sorolva, csak válasz írás közben nem jelzi ki.
2020. ápr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!