Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek a térképektől. Ez mi?

Félek a térképektől. Ez mi?

Figyelt kérdés
Már régóta félek ettől térképtől és nem igazán értem hogy miért is lehet. Nem úgy értem hogy ha elém raknak egy papír alakú térképet mert akkor nem hanem ha például Google Térképet használok. Próbálom rá venni magam de végül mindig az van hogy inkább kilépek. Nem értem miért van ez. Tériszonyos sem vagyok szóval nem az. Ennek van valami neve?

2020. ápr. 6. 19:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és nem szó szerint félelem hanem inkább szorongás fog el ha ránézek.
2020. ápr. 6. 19:49
 2/9 anonim válasza:
ilyenkor rájösz hogy ami rajta van a térképen hely oda soha nem fogsz eljutni és ezért elfog a szorongás.:D
2020. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Haha nagyon vicces 🙄 Nyugi sok országban voltam már.
2020. ápr. 7. 08:59
 4/9 anonim válasza:
Én meg a gmail-től félek.Rá kell gyújtanom ha meg akarom nézni az emailjeimet.Mindig félek,hogy olyan levél jön,ami hivatalos vagy amire válaszolni kell (tehát csinàlni kell valamit).Én megértelek.
2020. ápr. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kamu. A tériszony hogyan keveredik ide?
2020. ápr. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Olvastam egy másik ilyesmi kérdésben hogy a műholdas képtől félnek és ott fel hozták a tériszonyt.
2020. ápr. 14. 16:29
 7/9 anonim válasza:
100%
Én is pontosan ugyanígy vagyok :D Elvileg ez egy létező fóbia. Nekem leginkább nagyfelületű vizet ábrázoló műholdas felvételnél jön elő. Google Earthnél ha befordítod a Csendes-óceánhoz, leszédülök a székről. Nincs se tériszonyom, se víziszonyom. Amikor kisebb voltam, az űrtérképek is hasonló érzést váltottak ki belőlem. Összeszorul a gyomrom, olyan, mint egy hirtelen adrenalin löket. 22/N
2020. ápr. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Úristen végre nem vagyok egyedül. Senki sem igazán ért mondjuk hogy is értené akinek nincs ilyen én sem érték sok fóbiát. Nekem is kb ugyanez de én nem csak a vizes résztől hanem az egész térképtől félek. Mi ennek a fóbiának a neve?
2020. ápr. 20. 13:15
 9/9 anonim válasza:
Én is féleeeeek, omg, végre társakra találtam🥺 az is nagyon ijesztő, amikor google mapen van egy utcakép, és hirtelen átkattintok valami full másik helyre és gyorsan átvált egy másik környezetbe, áhh😢 vagy mikor kontinenseket látok... átérzem a dolgokat
2021. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!