Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet stand...

Zula15 kérdése:

Szerintetek jó ötlet stand up-osnak lenni beszédhibásan?

Figyelt kérdés
Tavaly decemberben láttam facebookon egy hirdetést, hogy stand up-osokat keresnek egy humortársulatba és én nagyon kíváncsi voltam, hogy vajon lenne-e esélyem bekerülni, így jelentkeztem rá (e-mail-on kellett küldeni egy vicces bemutatkozó szöveget). Néhány nappal később kaptam is tőlük a levelet, hogy bekerültem a versenybe, aminek nagyon örültem, el se akartam hinni. Azonban utólag lemondtam, mert úgy gondoltam, hogy nem biztos, hogy jó ötlet lenne elmennem, mivel az a helyzet, hogy beszédhibás vagyok (raccsolok). Ebből kifolyólag rájöttem, hogy szeretnék stand up-os lenni és még januárban elkezdtem járni egy logopédushoz (mondjuk ő azt mondta, hogy szerinte annyira nem vészes a beszédem és hiba volt lemondanom a versenyt). Nemrég találtam ismét olyan lehetőséget, ahol lehet jelentkezni stand up-osnak, de nem tudom, hogy jó ötlet lenne- e jelenleg próbálkoznom ezzel vagy esetleg várjak még vele (addig amíg már sokkal jobb nem lesz a beszédem). Egyébként sokan mondták már nekem, hogy vicces vagyok és hogy van humorom.

2020. ápr. 7. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan jelentkezhettél volna, a lényeg, hogy nevessenek. Akár poénokat is gyárthatsz a raccsolásodra, de azért jó, ha igyekszel kijavítani.
2020. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kár volt lemondanod!!


Simán kovácsolhatnál előnyt a raccsolásoddal stand-up-osként és sokkal humorosabb lehetnél, mint az átlagos előadók!


Ne akarj már átlagos lenni!


Tehetséged, tulajdonságod az ég adta, fogadd el és élj vele!

2020. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

EmbeL, mekkoLa teheséget veszített a humoLszakma, mikoL Lemondtad a veLsenyt. KáL. Jelentkezz újLa mihamaLabb, te kis tLéfamesteL.


Csinálj viccet a hibáidból. Működni fog! Én mál a céges emaileket is beszédhibásan íLom alá. Hadd Löhögjön a sok szaLházi :D

2020. ápr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Én is tudok vicceseket mondani és van humorom de ez kevés. Kreativitás is kell. De egy próbát megér. Azért ha csak a tót edu meg a szomszédnéni szintjét sikerül megütni akkor ne folytasd!
2020. ápr. 8. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!