Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Indavideo HD probléma ?

Indavideo HD probléma ?

Figyelt kérdés
Senki sem tud indavideón hd-ban nézni animét vagy csak nekem tűnt el ma délutánra ez az opció?

2020. ápr. 7. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az a helyzet vele is, mint a Videa-val:


,,Kedves felhasználók! Az NMHH koronavírussal kapcsolatban kiadott közleményével összhangban a Videa.hu szerkesztősége úgy döntött, hogy az internetes hálózat általános leterheltségének csökkentése érdekében 2020. március 19-én éjféltől HD (720p) és full HD (1080p) formátumú videókat nem szolgál ki. Az átmeneti időszak ideje alatt a feltöltött videókból sem konvertálunk HD (720p) és full HD (1080p) formátumverziót. Ez mindannyiunk érdeke, megértésedet köszönjük."

2020. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy valami ilyesmi a helyzet, viszont az animéken kívül a többi videón van hd lehetőség.
2020. ápr. 7. 15:33
 3/14 anonim ***** válasza:
36%

Felnézten Indavideóra, hogy lám mi a helyzet.

Szerintem csak simán vagy nincs HD felbontása annak az animének, amit nézni akarsz, vagy van, de más választási lehetőség nincs. :D


Megnéztem egy iskolatévés videót. Lehetett válaaztani a 360p, 720p és a 1080p -ből


Megnéztem egy random filmet. Nem volt minőség választási opció.


Megnéztem egy random videót. Lehetett választani a 360p és a 720p -ből.



Szerintem az animéknél a felirat miatt nem lehet választani, mert ha a 720p-t leveszed 360p-re, akkor kb semmit se ér már a videó...

2020. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vannak 720p-sek is, de folyamat tiltja le őket az inda... :(
2020. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Én se tudok hd animét nézni tegnap óta
2020. ápr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezt én is észre vettem. Én ilyenkor mindig elkezdem frissíteni az oldalt. Van, hogy csak huszadjára, de akkor mér megjelent végre a kis fogaskerék, hogy a HD videót elérjem :)

De egyre kevésbé akarja megjeleníteni az opciót, így most már azt csinálom, hogy indavideo.nxhu.hu-n beillesztem a linket és ha elérhető HD-ban, akkor ott lesz egy fül, hogy 720p :)

2020. ápr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Nekem is sokat segítettél #6 köszönöm:)
2020. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

#6 Imádlak!!!!! :o

Én meg már elkezdtem javascript-et tanulni, hogy majd Tampermonkey-el mókoljak valamit, ugyanis a lehetőség ott van a 720p lejátszásra csak az átállító gomb nincs ott (ami egyébként még token-ekkel is játszik), de ez persze nem megy ilyen könnyen.

2020. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Az NXU -s tipp nagyon jól jött! Köszi szépen!
2020. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
#6-os , a mai naptól fogva nekem már a link átírásával se engedi 720-ba vátlani , azonnal forbidden. Szóval márezt is tiltotta a inda... Amit tegnap még így elértem , már annál is tiltva...
2020. ápr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!