Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Online rendelésnél pénzvisszaf...

Online rendelésnél pénzvisszafizetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még év elején rendeltem 2 pár cipőt a [link] oldalról, amik ma érkeztek meg, viszont a legkisebb hasonlóságot sem mutatják a képek a valósággal....

Nem találok semmi elérhetőséget, telefonszám van, viszont kínai...

Van rá bármi esély, hogy visszakapjam a pénzem?

Köszönöm előre is.



2020. ápr. 7. 21:38
 1/3 anonim válasza:
100%

Hát nem tudom, próbáld meg itt

[link]

felvenni a kapcsolatot hátha írnak.

[link]

Itt is van még ilyesmi, de elvileg elállási jogod megvan rá.

2020. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen !

Igen egy e mailt már írtam közben :)

2020. ápr. 7. 21:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lol. Tanulópénz. Egyike ez azon kamu oldalaknak, ahol csoda, hogy bármit is kapsz a pénzedért.

Sok sikert a reklamációhoz, de sok jóra ne számíts.


Jó tanács: legközelebb előbb gondolkozz. Nézd meg a weboldalt, nézd meg, mit tudsz az üzemeltetőről megállapítani, mielőtt egy fillért is elköltesz.


Itt semmi nincs, elérhetőség nulla, tulajdonos nulla, céginformáció nulla, szociális média linkek nincsenek, messziről bűzlik, hogy átverés.

2020. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!