Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vihetem valamire a rajzolással?

Vihetem valamire a rajzolással?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



A Thor-t kerek egy éve csináltam, a Billie Eilish-t pedig 1 hete. Egyik sincs befejezve, kérnék véleményeket, és építőjellegű kritikát.

Vihetem valamire a tehetségemmel? Szeretnék ezzel foglalkozni, és nem tudom milyen lehetőségeim vannak.



2020. ápr. 8. 02:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó illusztrátor lehetnél csak nem szabad abbahagyni. Rajzolásban is vannak területek amelyeken hatalmas pénzek mennek.
2020. ápr. 8. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak légyszi előtte tanulj meg normálisan fotózni, mert ebből szögből nem lehet túl sok mindent kiszűrni.
2020. ápr. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Viheted valamire igen, de tanuld meg befejezni a rajzaidat.
2020. ápr. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképp folytasd a rajzolást!
2020. ápr. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem tudom, szerintem nem akkora durranás, mondjuk nálam nagyon magas a mérce, mert én is rajzolok. Tehetséged biztos van hozzá, csak az a gond, hogy ezer hozzád hasonló rajzos van, szóval valamivel ki kéne emelkedni közülük.
2020. ápr. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Jajj, most miért kell lepontozni? Én csak őszinte voltam. Ha nem bírod a kritikát, akkor ne is tegyél fel ilyen kérdést.
2020. ápr. 10. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Thunderfairy ***** válasza:
Elindulni el tudsz már ezzekel a rajzokkal, illetve ezzel a tudással. De még sokat kell gyakorolnod. Ne add fel.
2020. ápr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztalak le. Ha mégis, bocsi, véletlen volt. És építőjellegű kritikát kértem.
2020. ápr. 27. 01:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Kezdésnek nem rossz(!), de tényleg az az egyik legfontosabb, hogy tudd befejezni mert akkor látod, látják hogy mennyire mennek például az arányok, árnyékolás, színhasználat, stb.
2020. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: esetleg próbálj meg magadtól is rajzolni,pl: kitalált karaktereket, háttereket.
2020. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!