Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan települést...

Tudtok olyan települést Magyarországon ami nagyon el van határolva a többitől?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ami ugyan költői túlzással de el van határolva és szinte autóval lehetetlen megközelíteni,Magyarországon

2020. ápr. 8. 12:03
 1/4 anonim válasza:
Nincs olyan város.
2020. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fizikakedvelő ***** válasza:
Ilyen véleményem szerint nincs. A te szubjektív véleményed dönt innentől,hogy mit tekintesz annak. Ha mindenképpen szeretnél egy példát,akkor Kishódos települést tudom felmutatni.
2020. ápr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:

Mindet meg lehet autóval közelíteni. Amire te talán kérdezel - már ha jól értem - az olyan mint például egy erdei ház, vagy magashegyi ház, de oda is visz út, még ha csak földút is, de visz. Vannak még tanyák esetleg nálunk is, ahova csak gyalogösvény vezet, de erősen kétlem. Világszerte vannak viszont turista menedékházak, amit csak gyalogösvényeken lehet elérni, autóval nem. Vagy kis szigetek még hasonlóak, csak oda meg el lehet jutni hajóval. Vagy esetleg a bennszülöttek falvai világszerte, Brazíliában, Afrikában, stb.


Konkrétan település és Magyarországon az kétlem, hogy volna, talán tanyák vannak ilyenek.


Ahova nem visz út, az elhagyott épület lehet. Még ilyen helyekre is visz út:

[link]

[link]

2020. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudok róla, hogy lenne ilyen település de meg nézheted a neten is.
2020. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!