Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen giliszta vékonyak...

Miért ilyen giliszta vékonyak a mai srácok? Régen sokkal jobb kötésű, jobb vázú férfiak voltak. Pedig azok sem kövérek, és elhízottak voltak, csak szikárak. Miért van az, hogy egy mai 30 éves úgy néz ki mint egy tini?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyolcvanas években születtem, nálunk még általánosban és szakközépben is mindennap volt testnevelésóra. Volt kötelező katonaság is, nem volt ennyi szénhidrátdús kaja, és vegetáriánusok se! Viszont voltak jó kis lacipecsenyék, hússütők, hentesek, manapság meg mehetsza mekdonácba ahol még pacalpörkölt sincs!
2020. ápr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem régen még vékonyabbak voltak, csak bővebb ruhákat hordtak. De ha egy régi fényképen jobban megfigyeled az arcokat, akkor nagyon sovány a többség.


Én 73 kg vagyok és 170 cm, és nem izmos. Az ismerőseim szerint most nézek ki a legjobban. (55 és 85 kg között minden voltam az utóbbi években. :D) Szerintem egy felnőtt férfi (20-23 éves kortól) ideális súlya magasság mínusz 100, ha izmos akkor magasság mínusz 95 vagy 90.


25/F

2020. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Jézusom, ha valaki egész nap sportol, meg malac sültet eszik Zsírral, akkor is sovány marad, ha olyan a genetikája. Maximum az ízületeit cseszi szét, meg az érrendszerét, belső szerveit.


Az meg h neked pont ez nem tetszik az nem számít. Valakinek pont ez tetszik. Én a lapos seggű, kis mellű lányokat találom szexinek, más meg az ilyeneket deszkának hívja, és a nagy mellekre, kerek seggekre gerjed. Ma is vannak erős csontozatú férfiak bőven. lehet őket nézegetni.


Amúgy én ezt nem észlelem így. Van sok vékony, sok kövér, alacsony, magas erős. Én speciel nem látom azt, hogy a vékonyak lennének többségbn.

2020. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Meg hogy volt kötelező katonaság... hihetetlenül idióta vagy, már elnézést kívánok, de hogy az istenbe jön ez ide?
2020. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!