Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz ha nem szeretem az alkohol...

Gáz ha nem szeretem az alkoholt meg nem is bírom?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömmel beszélgettem,kicsit szomorkás voltam mondta igyak egy két felest.De mondom én nem szeretem az alkoholt meg nem is bírom,azt mondja ha így állok hozzá de mondom miért.Azt mondja fura vagyok.Miért fura aki nem iszik vagy nem szereti vagy nem is bírja?

2020. ápr. 8. 21:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt mondja nekem azért vagyok fura mert sok mindent nem szeretek amit az átlagos emberek igen.Ezt most nem értem az átlag szereti az italt?Vagy mi az átlag és mit szeret az átlag?Vagy miért lennék ezért rosszabb mint az átlag?És honnan tudja mit csinál az átlag?
2020. ápr. 8. 21:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz
2020. ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz. S bármilyen furcsa is egyes embereknek: NEM MINDENKI szereti, és bírja az alkoholt.

Inkább az a furcsa, ha valaki szomorú, akkor az az első reakció, hogy igyunk egy-két felest. Szerintem, nem az alkohol - bármilyen bánatra - a megoldás.

2020. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Azt mondja nekem azért vagyok fura mert sok mindent nem szeretek amit az átlagos emberek igen."


Nem kötelező (Hál'Istennek) követni azt, amit a tömeg elvár. Szabad egyéni utakon járni, hacsak azzal nem ártok valaki másnak.

Ne törődj vele. Te tedd azt, ami szerinted helyes, és neked jó. Amíg másnak nem ártasz vele, nem szólhatnak meg érte. Szerintem.

2020. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

# 4


Igen ahogy mondod,csak olyan fura,hogy másoknak az a fura,hogy nem mindenben azt csinálod vagy azt szereted amit a többség.

2020. ápr. 10. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!