Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik az a nagyobb élelmiszer...

Melyik az a nagyobb élelmiszerboltban kapható termék csoport, amelynek csomagolása érzékeny a mágneses térre?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 8. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Bármi, amire rárakják a lopásgátló matricát.
2020. ápr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok olyan csomagolást elképzelni, ami érzékeny lenne a mágneses térre.
2020. ápr. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez most valami találós kérdés? :o A legtöbb csomagolóanyag nem érzékeny a mágneses térre - miért is lenne az?
2020. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb? Tudsz olyat, ami érzékeny rá?
2020. ápr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én sem értem teljesen a kérdést. A kretén szakmai tanárunk tette fel classroom-ba bármiféle forrás nélkül, csak ezt a kérdést, így ahogy le van írva. Nem tudom ezt miért kellene tudni egy elektrotechnikusnak..
2020. ápr. 10. 15:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Például mert egy elektrotechnikus elektromossággal foglalkozik, ami szoros kapcsolatban áll a mágnesességgel?

De gondolom nem fogsz megbukni, ha nem tudod a választ, legfeljebb nem kapsz pirospontot vagy nyuszis matricát.

2020. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mekkora mágneses térre?

Ha belerakod 10^(10^(10^10)) T térbe szerintem a legtöbb fém úgy szétrepül/bomlik hogy csak néznéd

2020. ápr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azt én értem, hogy a mágnesnek és elektromágnesnek köze van a szakmánkhoz, azt nem értem miért kell tudni mondani ilyen termékeket. Mondja azt inkább hogy számoljak ki egy feszültségosztós tranzisztort, vagy valamit, aminek még van is köze ahhoz amit eddig tanultunk.

Az a baj ezzel a tanárral, hogy csak hónapok után kezdett el tanítani minket, akkor is nagyrészt a könyvecskéjéből olvasott meg rajzikált, de nagyon sokszor hatalmas baromságokat is tanított. pl. volt hogy összekeverte az induktív reaktanciát a kapacitívval. Vagy például villanyszerelői feladatot adott amihez hozzá sem nyúlhatnánk. Szerintem ezzel kb mindent leírtam :D

2020. ápr. 11. 09:21
 9/9 anonim válasza:
Na? Sikerült azóta megoldani a találós kérdést? Én is kíváncsi vagyok rá. 😊
ápr. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!