Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális ha 28...

Jodzy kérdése:

Szerintetek az normális ha 28 repülök vagy (repülő tárgy) halad egy légvonalban? 2020. 04. 09.20:10- 20:40 között. Nekem ez egy kicsit gyanús.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 9. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek Elon Musk műholdjai. Téma lézàrva.
2020. ápr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az a "28 repülök"? Miért repülsz? Nem értem, miért nem lehet egy mondatot érthetően leírni.
2020. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 2*Sü ***** válasza:
Helyzettől függ. 28 vadkacsa nem ritkán halad egy vonalban, és adott esetben lehet, hogy valaki nem tudja beazonosítani, hogy ezek kacsák. De lehetnek akár gyakorlatozó műrepülő pilóták. Vagy katonai gyakorlatot tartó vadászgépek. Meg még egy csomó minden lehet. Hely, kép, meg mindegyebek híján maximum annyit lehet erről mondani, hogy nem túl gyakori, de összességében nem is elképzelhetetlen eset.
2020. ápr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. Egy ilyen "28 repülök" -féle, nem igazán értelmes kérdésre nem érdemlik meg, hogy válaszolj. Annyival megtisztelhetne a kérdező minket, hogy nem ír óriási marhaságokat, ami teljesen értelmezhetetlen. Aki 8 általánost elvégzett, az értelmesebben tud megfogalmazni egy kérdést. Ez szégyen. A "repülök" azt jelenti, hogy "én repülök". Ez elé hogyan kerül a 28, az rejtély. Ha "28 repülő", annak a végére meg nem kéne "k". A zárójelbe tett repülő tárgy megint nagyon fura.
2020. ápr. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!