Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy jobbkezes töltőtollba...

Ha egy jobbkezes töltőtollba balkezeseknek való hegyet teszünk, akkor az jó lesz balkezeseknek? És hol lehet balos tollhegyet venni?

Figyelt kérdés

A balkezes boltban nincs, csak toll, és az is patronos.

Jobb lenne rendes, egyszerű tintás.



#balkezes #töltőtoll-hegy
2020. ápr. 12. 05:25
 1/3 anonim válasza:

A töltőtollak tudomásom szerint nincsenek meghatározva hogy "balkezesek' vagy nem.

Én már 3 éve használok töltőtollat. Eddig mindegyik tollammal tökéletesen tudtam írni. Egy-két hét után a töltőtoll hegye "bekopik". A Lamy gyárt olyan töltőtollat ami már jo minőségű de mégis megfizethető, es egy pár típushoz gyárt direkt "bal kezes" hegyet viszont én a rendes heggyel is tökéletesen tudok írni. Én iden kaptam meg az első minőségibb töltőtollamat, egy Lamy Al-Star-t, teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Elnézést hogy ilyen hosszúra sikerült a válasz. Amennyiben szeretné írjon privátba.

2020. aug. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de valakinek jól lehet: a Müllerben kapható filléres töltőtoll kimondottan jó balosoknak is, mert kerekített a hegy alja, akadás nélkül lehet tolni a papíron. A képeken ez a toll látható:

[link]

2022. jún. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2022. jún. 30. 04:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!