Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Véleményeket szeretnék kérni...

Ancsusz29 kérdése:

Véleményeket szeretnék kérni a Lionelo Annet sport Babakocsi illetve a KinderKraft babakocsi CRUISER-ről. Kinek mi a tapasztalat aki használta? Illetve ki milyen sport babakocsit ajánlana, kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 12. 11:58
 1/4 anonim válasza:
Gondolom azóta már vettél babakocsit. Milyet sikerült? A Cruiser engem is érdekelne milyen.
2020. dec. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, de végül a KinderKraft Grande mellett döntöttem.
2021. jan. 1. 00:44
 3/4 anonim válasza:
Azt is néztem. Hogy szuperál? És melyik fajtája pontosan?
2021. jan. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én a régebbi fajtát vettem, azt hiszem a 2019es modell. Mi megvagyunk vele elégedve, pedig ez a 3.sport babakocsink. Kisfiam 1 éves már elmúlt,nem kicsi baba, de mai napig elfér benne kényelmesen. Hatalmas a kupolája, széltől, napfénytől teljes mértékben véd. Könnyű tolni, toló kar magassága az én 160 centimhez is kényelmes. Hátrányának mondanám a kicsi bevásárló kosarat, nem is a méretével van a gond, hanem a kosár és az ülés között kevés a hely, így már bele pakolni is nehézkes. Kerekei habból vannak, az apró kavicsokat van,hogy felszedi, de ez engem egyáltalán nem zavar, könnyen kijön. A háttámla nem párnázott, én vettem bele egy babakocsi betétet így nagyon kényelmes. Nem bántam meg,hogy megvettem, annyi,hogy a kerekek minősége miatt talán az újabb fajtát venném, az elvileg jobb minőségű hosszú távon.
2021. jan. 2. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!