Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kezd el egyre több...

Miért kezd el egyre több ember csak úgy hasra ütve motivációs tréner lenni?

Figyelt kérdés
Facebookot nézve egyre több ilyenbe botlok,és ugye pénzt is keresnek ezzel.Amúgy a legtöbbjük már mindenhol elhangzott motivációs dumákkal operál,sőt jó pár azt is mondja szabó péter a példaképe,sőt egyszer beszéltem egy sráccal azt mondta olyan akar lenni mint szabó péter.

2020. ápr. 13. 03:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól hangzik, menő, jól lehet keresni, valódi munkát nem kell végezni. Ilyen "szakmák" még a politikus, személyi edző, pszichológus.
2020. ápr. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy pszichológus azért elég sokat tanul meg azért van ott munka neki is el kell viselni mások dolgait meg ilyenek.Én olyan emberekről beszélek akiknek papírja sincs csak úgy na én ez leszek mert pozitív vagyok,vagy valami kétes tanfolyamot elvégzett aztán vállalkozásba nyomja.
2020. ápr. 13. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Én jobb vagyok mint a Szabó Péter, mert ő a pozitívságával elfelejtu a yin én yang körforgásának misztériumát. Minden kedves érdeklődőnek megtisztelően ajánlom fel a weblap címét amelyen megtalálhat természetesen diszkréten privát formában.


Tisztelettel voltam

Vagyok

Leszek.


János Zen

2022. máj. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Privát üzenetbe értettem
2022. máj. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!