Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van értelme végig élni az...

Van értelme végig élni az életemet?

Figyelt kérdés

anyám egyedül nevelt, segélyböl. sokszor volt ugy,hogy nem volt mit enni,szakadt,lyukas cipöben jártam iskolába,ha esös nap volt,akkor megszivtam,mert egész nap vizes volt a labam..téli napokon otthol dzsekiben aludtam,fűtés nem mindig volt.

anyám szánt szándékkal nem járt dolgozni,pedig mindene adott lett volna hozzá,inkább nyomorgott velem együtt. nagyon sokmindent megvont tölem,és ezért a mai napig iszonytosan haragszok rá..az iskolában kinéztek,csufoltak,gunyoltak.. mert nekem mindenből csak az ócska volt,vagy nem is volt... nagyon sokáig minden nap sirva jártam haza az iskolábol. anyám tudta,de nem érdekelte.. nagyobb koromban sokszor dacoltam anyámmal hogy nekem szukségleteim vannak,de hiába. amugy is haragudott rám,ugy hiszi,tönkre tettem az életét azzal,hogy megszülettem,és ha szembe szálltam vele,az csak olaj volt a tüzre..a mai napig nagyon fáj az nekem,hogy az egyetlen ember,akinek szeretnie kellett volna,csak azt éreztette,milyen teher vagyok.. lényegében elmonhatom,hogy a gyermekkoromat nyomorban töltöttem, bántalmazásokkal.

sokat dolgoztam a mezön a gazdag szomszédaimnak,hogy legyen pénzem tanszerekre.. már 15 évesen magamnak kellett erröl gondoskodni.. aztán suli mellett dolgozni kezdtem, étteremben.mosogattam,takaritottam,de pincérnö is voltam,épp mit kellett csinálni.. a fizetésem kevés volt,sokszor megaláztak a vendégek,ugy ahogy a munkatársak is.. türni kellett,mert nagyon kellett a pénz..

miután összekapartam valamennyi pénz,otthagytam anyámat,és a pocsék munkámat is. erösnek éreztem magam,és azt gondoltam,végre én irányitom az életem... jelenleg egy gyárban dolgozom,3 müszakban...álló munka,nem egy leány álom.volt jópár munkahelyem,és arra jöttem rá,nagyon gonoszak,rosszak az emberek.. eltapossák azt,akit lehet. sokat gondolok arra,miért ilyen igazságtalan az élet ? valaki végig nyomorogja az életét,mig mások étteremben vacsoráznak,megveszik a legjobb telefont, egyiptomban nyaralnak,értitek..

nem gondolom magam sem szépnek,sem csinosnak.. egy 42 kilós csontváz vagyok.. teljesen elvesztettem a magamba vetett hitem,nincs magamról egy pozitiv gondoltom sem..

ugy gondolom nem lehet több az életem ennél,hogy soha nem leszek boldog,és senki nem fog szeretni..mi értelme igy az egésznek ?légyszi ne irjátok,hogy keressek fel pszichologust,szivesen tenném,de nincs erre pénzem..



2020. ápr. 13. 04:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Èn ismeretlenul is szeretlek, es lesz aki megismer es ugy szeret meg.


Uj telefon es egyiptom??? Kit erdekel? Nem ez a boldogsag kulcsa. Egyaltalam nem.

18 eves koromig nem nagyon volt uj ruham, cipom.

30 eves koromig nem voltam kulfoldon.

35 eves kormig nem jutottam el a tengerhez.

Ma, 40 evesen szep hazam van, es siman elmehetnek barhova a vilagban vagy megvehetnem aegujabb telefont. De ha belul rendben vagy rajossz hogy ezekre nincs valojaban szukseg.

2020. ápr. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen végigéled az életedet.
2020. ápr. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

" A katonák nem tudták végigélni az életüket, mert hamarabb meghaltak a háborúban." Ez jutott eszembe. Ha holnap felakasztod magad, akkor is végigélted, csak az lesz a vége, nem 90 évesen végelgyengülés.

Keress valamit az életben ami örömet okoz.

2020. ápr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp keress fel egy pszichológust. Nagyon szomorú, amit írtál, sajnálom. Mennyi idős vagy?
2020. ápr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok
2020. ápr. 13. 17:44
 6/8 anonim válasza:
Szükséged van jelenleg valamire?
2020. ápr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amire szükségem lenne, hogy végre békét kössek a múlttal,és lezárjam.
2020. ápr. 14. 22:47
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon sokat gondolkodtam azon , hogy mit írhatnék ide , de aztán csak annyi jutott eszembe , hogy neked valakire leginkább egy állatra lenne szükséged akiért érdemes lenne dolgoznod és élned , aki minden nap várna rád és melléd bújna . Amúgy van valami hobbid amihez nem kell különösképpen pénz ? Mert ha igen akkor azzal lehet ,hogy tudnál valamennyit keresni . És tudom , hogy csak egy kommentelő vagyok , de ha tudnék valamivel segíteni neked , akkor kérlek mondd el . Ja és a szépséget nem lehet meghatározni úgy , ahogy azt sem , hogy valaki gazdag e , mert azt , hogy valaki szép vagy éppen ronda az emberek többsége dönti , lehet , hogy valakit a világ legszebb emberének választják , de attól még az az ember egy valaki szemében nagyon csúnya és ettől már nem lehet eldönteni , hogy szép e , mint amikor valaki lát egy csészét és rögtön megvenné annyira tetszik neki viszont egy másik valaki meg széttörné , mert annyira rondának találja . Érted ugye ? A gazdagságot pedig azért nem lehet meghatározni , mert lehet , hogy valakinek csak egy ezrese van , de van valami az életében amire büszke és másnak nincs ,emiatt sokkal boldogabb , mint akárki más . Amúgy ha kell szívesen leszek a barátnőd , és remélem segítettem ! :)
2020. szept. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!