Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy ilyen...

Mit lehet tenni egy ilyen iszonyu helyzetben?

Figyelt kérdés
23eves lany vagyok,Nemetorszagban elek egy olyan szemelyjel egy lakasban aki rendszeresen ut engem, vagyis sajnos mar nem csak ut, hanem rugdal, fojtogat is heti rendszeresseggel. Az elozo alkalommal vert hanytam, ugy osszevert. Nem tudok semmit sem tenni, hogy megallitsam, a rendorsegben nem bizom mert ja ossze vissza hazudna mindent lehet, hogy meg engem buntetnenek meg. Nagyon nehez korulmenyek kozott kerultem ide es o akkor meg ugy volt hogy segit nekem, es ez lett a segitsegbol. Nincsen 3 honap munkaviszony igazolasom, igy nem is tudnek kivenni egy szobat sem, illetve a jelenlegi helyzet miatt csak a fizetesem 60%at kapom ami iszonyatosan keves es nem tudnam sehogyan sem eltartani magam. Barataim ismeroseim nincsenek itt. Nincsen senkim. Egyedul vagyok mint a kisujjam es iszonyatosan felek, mert egyre rosszabb amit csinal velem, es o ezt elvezi, es elobb utobb tudom, hogy meg fog olni, mert szerinte megerdemlem. Haza sem mehetek mert otthon csak a szuleim vannak, de egyaltalan nem szamithatnek rajuk, nem lakhatnek naluk, es oszinten nem tudom mennyit tudnek egyaltalan dolgozni,de annyit bizonyosan nem hogy egy szobat meg tudjak fizetni es meg neha enni is tudjak. Gyakorlatilag a nagy semmibe mennek haza. Arrol nem beszelve hogy vajon egyaltalan haza tudnek e jutni, es ha igen, hogyan tudnam tulelni ezt a karanten mizeriat.Kerlek ne bantsatok mert mar igy is iszonyatosan ossze vagyok omolva.
2020. ápr. 13. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mégiscsak a rendőrségre kellene menni.
2020. ápr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mégis csak a rendőrségre kell menned, ha bántalmaz, annak nyoma van, sajnálom,hogy ilyen helyzetbe kerültél, de miért bántalmaz?
2020. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amikor ilyet olvasok nagyon ökölbe szorul a kezem
2020. ápr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, de kérlek hívd a rendőrséget! Ott is vannak bántalmazott nőket segítő szervezet, biztosan segítenek neked! Ne kockáztasd az életedet! Milyen nemzetiségű az a féreg? Otthon is csak jobb lenne neked, mint így élni. Biztosan van tovább, ha most nem is látod így! Nem érdemli meg senki sem, hogy így éljen!
2020. ápr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
* szervezetek. Nagyon gondolok rád, hogy sikerüljön onnét kiszabadulnod! Légy erős!
2020. ápr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a biztatast!! Nagyon jolesik par jo szo ebben a helyzet!!

Azt nem tudom meg milyen megoldast tudnek talalni, de gyorsan kell tennem valamit mert nem lehet tudni mikor tortenik meg ujra, es midnen egyes alkalommal egyre rosszabb. Lehet hogy meg egy alkalmat nem fogok mar tulelni..

Probalom kideriteni hogy milyen modon lehet jelenleg hazajutni, de ez most nagyon nehez, es

2020. ápr. 13. 23:46
 7/11 A kérdező kommentje:
* es otthon sem varna sokkal tobb ram, hiszen semmi tartalek penzem nincsen.
2020. ápr. 13. 23:48
 8/11 anonim ***** válasza:
De utálom az ilyen mocskokat
2020. ápr. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Végül sikerült eljönni onnét?
2020. ápr. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!