Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy sztorim Wattpadon,...

Van egy sztorim Wattpadon, vagyis most kezdem. Szerintetek van-e értelme egyáltalán időt fektetnem bele, vagy ne erőltessem?

Figyelt kérdés
[link]

2020. ápr. 15. 22:20
 1/7 anonim válasza:
79%
Szerintem érdekes lesz, és nem látok benne túl sok hibát. Úgyhogy csak rajta, de ne várd, hogy azonnal elözönlenek az olvasók... A WattPad sajnos nem az a hely, ahol hamar megtalálják a jó könyveket, de sok sikert! 🙂
2020. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Ment a zöld kéz!
2020. ápr. 18. 13:05
 3/7 válasza:
100%
Szerintem jó lesz, nekem tetszik. Vannak apró eltérések az eredeti változattól, nem tudom, hogy szándékos volt-e de ha folytatod, én szívesen olvasom tovább. (Mentek a csillagok)
2020. ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon jó , csak arra figyelj , hogy Reni egy nagyon kicsit önbizalomhiágyos ( remélem jól írtam ) . De amúgy tényleg nagyon jó ! 😀
2020. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem nagyon szuper! Annyit vettem észre, hogy a borító elég semleges, így ha valaki a borító alapján választ (rengeteg ilyen könyv van, valahogy választani kell), nem biztos, hogy rákattintana :( Ezért én azt ajánlom, hogy vagy tervezz egy másik borítót, ami színesebb, vagy egyszerűe kiemelkedik a többi közül, vagy én szívesen tervezek neked egyet ♡, és akkor máris hívogatóbb lesz :) A másik amire felfigyeltem, hogy képeket szúrsz be a ruhájáról, ezt hanyagold. Én inkább leírnám, hogy "ma egy fehér rövidujjút vettem fel farmer anyagú kertésznadrággal, és egy fehér adidas cipővel", mint hogy odavágnék egy Stock-fotót :D Ezt csak azért mondom, mert mindenki fotót rak be, és így... mindenkié ugyanolyan.

A Wattpadon @czinegemadar vagyok, én is hasonló könyvet próbálok írni már fél éve :3


Ügyes vagy, ne add fel! L.


U.I.: A borítóért keress a Wattpadon :)

2020. aug. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem írj.

Jó lesz az.:)

2022. febr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az alapötlet nem rossz, nekem felnőttként több kivetnivalóm is van az SzJG-vel. De kicsit összecsapottnak és pontozások nélkül hiányosnak érzem. Ezt nem negatívnak szánom, simán lehet még bővíteni. Illetve sorsszerűség miatt nem gondolom, hogy rögtön az elején mégsem Cortez-be zúgna bele. Viszont én régen jobban szerettem volna, ha végleg csalódott volna Cortez-ben és teljesen új szereplő hódította volna el. Reálisan felnőtt fejjel tekintve semmilyen közös utat nem tudok felfedezni. Ha igazi emberek lennének, ez a románc nem tartana sokáig. De ugyanígy Arnolddal sem.


Ha még tart, akkor kívánok sok sikert hozzá. :3


34/F

2023. máj. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!