Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elkezdem a hívást, egy...

Ha elkezdem a hívást, egy csörgés és hangpostára kapcsol. Ha hangpostán üzenek neki azt megkapja, ha le van tiltva a számom?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 16. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Igen, mert az nem a telefonján keresztül megy, hanem a szolgáltatóján át.
2020. ápr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MancsWolf ***** válasza:
100%
Igen megkapja. De az emberek 98% a nem foglalkozik a hangpostával. Sok reményt nem fűzz ahoz hogy az üzenet célba is ér. Próbálj meg sms. Több típusnál tiltás alap esetben csak hívásra vonatkozik. Sms re nem. Próbát megér. Vagy hívd általa nem ismert számról.
2020. ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtök válaszat :)

Lehet a hangpostát hanyagolom, de szerintem sms-ben is le tiltott.

2020. ápr. 16. 10:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyan nem jártam utána, de a tiltás szerintem a szolgáltatónál tárolódik, így a hangposta is tiltásra kerül.
2020. ápr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MancsWolf ***** válasza:
Utolsó. Nem. Nem szó szerint tiltódik a szám hanem hozzád ugyan eljut a hívás, de a telefon a neki adott utasítás alapján el is utasítja így nem jelenik meg nálad. Igazából nem is tiltás hanem blokkolás illetve automatikus hívás elutasítás a neve. Ezért hall a hívó foglalt jelzést vagy ha van akkor hangpostát. Nekem pl jelzi is híváslistában hogy x időben y szám keresett de erről csak akkor szerzek tudomást ha direkt megnézem listát egyébként semilyen értesítést nem kapok róla hogy keresett( ez a lenyege).
2020. ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Piperin válasza:

Hívd olyan számról, amit nem ismer.

Vagy számkijelzés nélkül tudod hívni, ha a száma elé beírod: #31# utána a számot.

Az egészet be kell írni.

Ha nem vette fel és újra hívod, akkor megint végig be kell írni: a kódot és a számát.

2020. ápr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MancsWolf ***** válasza:
Ez jó megoldás. Ha nincs blokkolva neki a privát szám fogadása. Nekem monden telón az az első amit beállítok. Ha valaki titkolja a számát én leszek olyan megértő hohy nem veszem fel. Fontos úgyis felhív számkijelzéssel. Ha nem nem akkor meg nem volt fontos. 🤷‍♂️
2020. ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!