Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor érkezik meg a postára a...

Mikor érkezik meg a postára a postán maradó csomag? Kapok róla értesítést?

Figyelt kérdés

Ma adtak fel nekem egy csomagot postán maradóként. Szólni fognak sms-ben, ha megérkezik vagy nekem kell érdeklődni?

Ha telefonon felhívom a postám, megmondják nekem, hogy megérkezett? Általában hány nap mire megérkezik?

Mostani helyzetben nem szeretnék feleslegesen sorban állni a postánkon.


2020. ápr. 17. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kapsz semmilyen értesítést, legalábbis a postás csaj nekem azt mondta. A telefont nem tudom. Kedden már érdemes érdeklődnöd.
2020. ápr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megérkezik a postára,reggel kapsz sms-t. Ma elvileg kell majd kapnod egy levelet a postától,hogy csomagot adtak fel. A keresőbe ha beaírod majd a ragszámot rátudsz nézni merre jár a csomag. Nem kell regisztrálni sem,nyomon tudod követni.
2020. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: És honnét veszik az sms-hez a telefonszámot? Ha MPL hozza akkor igen, de sima csomagnál nem tudják.
2020. ápr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elvileg rá van írva a telefonszám
2020. ápr. 17. 17:30
 5/6 A kérdező kommentje:
Megkaptam a feladóvevényt is. Ha követni akarom mit kellene beírni? A vonalkódnak csak az aláhúzott részét? Arra azt írja, hogy nem létezik (bár azt is el tudom képzelni, hogy a posta nyomkövetési rendszerében van a gond)
2020. ápr. 17. 17:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezért kell minden rendelésnél megadni a telefonszámot. mindegy mit rendelsz,honnan kitől.

egyenlőre még nem tudod megnézni,mert az még a helyi postán van. Majd mikor át szállítják este az OLK-ba és ott felviszik a rendszerbe akkor tudod megnézni,de azt hiszem akkor kapsz mégegy levelet.

2020. ápr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!