Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltem a neten baltàt meg...

Rendeltem a neten baltàt meg fejszét ki akartam fizetni kàrtyàval előre de nem sikerült most mi lesz?

Figyelt kérdés
Valahogy eltűnt az egész. Meg az adatokat se tudtam beírni. Visszahozni nem lehetett. Emailt viszont kaptam hogy sikeres rendelés. Ott kártyás fizetés van megadva. Most mi lesz most ki se tudom fizetni. Vagy akkor majd a futarnak tudok csak?

2020. ápr. 18. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
A futárnak fogsz fizetni,kártyával.
2020. ápr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na jött egy email hogy sikertelen fizetés. De azt már nem irja hogy akkor.most újra kell rendelni vagy sem.
2020. ápr. 18. 12:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne rendeld újra, mert akkor még egyszer kiszámlázzák, azaz olyan mintha mindenből kettőt rendeltél volna. Majd a futárnál kifizeted
2020. ápr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Hisz gondolom attól még érvényes ez a rendelés is. Köszi.
2020. ápr. 18. 12:57
 5/8 A kérdező kommentje:

A fizetés sikertelen volt!


Időtúllépés hiba!

A tranzakció sikertelen státusszal lezárásra került időtúllépés miatt. Megerősítjük, hogy nem indítunk terhelést kártyáján, eddigi foglalása feloldásra kerül. Olyan esetekben, amikor a kártya ellenőrzése megtörtént a fizetőoldalon, azonban Ön nem tért vissza webáruházba, úgy a tranzakció automatikusan sikertelennek minősül. A bankok többsége azonban csak a foglalások megtörténtéről küld SMS-t, azok feloldásáról nem.

2020. ápr. 18. 16:15
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy ezt küldték nekem, ez most pontosan mit jelent? Milyen foglalásrol beszél vajon?
2020. ápr. 18. 16:15
 7/8 anonim ***** válasza:

GYIK helyett talán azzal az oldallal vedd fel a kapcsolatot, ahol rendeltél.

Ha kártyás fizetést választottál, de az sikertelen, akkor aligha fogják kiküldeni.

2020. ápr. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hétvégen úgyse írnak vissza semmit. Ezeket is gép küldte szerintem. Egyébként pontosan ezért részesítem én előnyben a készpénzt. Csak utánvéttel drágább nem tudom miért. Gondoltam spórolok.
2020. ápr. 19. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!