Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki már 10 éve...

Van itt olyan aki már 10 éve csak a szerelmére gondol?

Figyelt kérdés
Mi lehet vele,mit csinálhat és képtelen elfelejteni őt?

2020. ápr. 19. 02:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Elmésélitek a sztoritokat?
2020. ápr. 19. 02:30
 2/4 anonim válasza:
Ha együtt vagytok akkor oké de ha nem és csak plátói akkor fordulj pszichológushoz. Semmilyen gúnyolódás és kötekedésnek nem szántam. 10 év rengeteg idő amit más mellett tölthettél volna és egy pszichológus segít ebben hogy el tudd feledni.
2020. ápr. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elkéne menni orvoshoz
2020. ápr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Ez nem én vagyok elenkezőleg.

Igen velem is van most ilyen és nagyon fura mert életembe először ,de nálam csak 9 honapja tart talán ez még nem durva szerintem.

Megprobálok vele beszélni,hogy letudjam zárni, aztán mond amit mond.

Szoval semmi ilyen nincs csak most nézek egy filmet ahol a srác és a csajszi 6 éve nem taliztak és folyton egymás nélkül szenvednek és kiváncsi voltam van e ilyen a való életben.

Van egy srác aki álótolag több mint 12 éve szerelmes belém utánam járkál meg ilyenek ide költözött melém stb.

Viszont igazatok van velem 9 honapja van hasolo ,hogy nem tudok elfelejteni valakit ,és bele tud örülni az ember lehet beszélek vele azt ír amit ír ,hogy végre meg nyugodjak és így vége legyen.

És mivel tudom milyen rossz ez ezért nem értem valaki ,hogy tud több mint 10 évig rajongani,én bele örülnék az bisztos már ez a 9 honap nehéz.

2020. ápr. 19. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!